Ahhoz, hogy az OptiMonk megfelelően tudjon működni a webshopodban, szükség van az OptiMonk kód valamilyen módú beillesztésre.
Ha a webshopod nem Shoprenter, WordPress, Shopify vagy Magento alapú, akkor a JavaScript kódot manuálisan kell beillesztened az oldalad forráskódjába, ezt a kódot a ‹/› menüpontban találod:
- Ahhoz, hogy a kódot be tudd illeszteni az oldalad forráskódjába, először győződj meg róla, hogy megfelelő szintű hozzáférésed van weboldalad adminisztrációs felületéhez.
- Amennyiben nincs a művelethez megfelelő jogosultságod, úgy kérünk, hogy vedd fel a kapcsolatot a fejlesztőddel az “Elküldöm a fejlesztőmnek” gombra kattintva
- Amennyiben nincs fejlesztőd, kattints a “Segítséget kérek” gombra, és mi beillesztjük a kódot a weboldaladba
- Ha egyedi weboldalad van, és be tudod illeszteni a kódot, győződj meg róla, hogy a </body> tag elé és a <body> tag utáni részbe másoltad be a kódot, hasonlóan a Google Analytics kódjához
- A kód beillesztéséről csak egyetlen egyszer kell gondoskodni
Ha további kérdésed lenne vagy tudunk bármiben segíteni, kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot a support@optimonk.com email címen, és örömmel segítünk :)
Hozzászólások